Szakértő válaszol rovat

Tegye fel kérdését most! Szakértő válaszol Kérdése van? Nem találja amit keres? Szakértőink a lehető leghamarabb válaszolnak Önnek
Szédülés, ájulás érzés
Tisztelt Doktor!

Azzal a problémával fordulok Önhöz, hogy mivel kismama vagyok, alacsony a vérnyomásom, és vérszegény vagyok, vérszaporítót (vasat) szedek és még is szédülök, nem merek ki menni egyedül az utcára mert ájulás érzésem is van, pszichés eredetű is lehetne? Régen szedtem a családi problémám végett nyugtatót (medazepám q-t), de nem igazán hatott, de mióta terhes vagyok nem szedem, de még 3-hónappal előtte sem! Kérem segítsem, mert már nem bírom ki!
Ui: feszült is vagyok, amire Magne B6-t szedek!
2011. 03. 06. | 13:23

Kedves Kérdező!

Az ájulásérzés oka lehet vérszegénység, alacsony vérnyomás, pszichés ok. Azt, hogy önnél mi okozza, vizsgálattal lehet kideríteni, javasolt felkeresnie háziorvosát.

WEBBeteg orvos szakértő2011. 03. 07. | 13:50
Szóljon hozzá!
Kommentezéshez lépjen be, vagy regisztráljon
close